A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Мологівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області

Новини

День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, український народ вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Ця трагічна дата назавжди закарбована чорними літерами в українську історію, адже саме на 20 лютого 2014 року припав пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва під час Революції Гідності.

10:01 20.02.2024

День єднання

16 лютого Україна відзначає державне свято - День єднання, яке започаткував Президент України Володимир Зеленський в 2022 році. З цієї нагоди в закладах освіти та культури Мологівської ТГ відбулися різноманітні заходи.

15:00 16.02.2024

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щороку 15 лютого ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення військ з Афганістану. Саме цього дня 1989 року останній солдат покинув випалену пекучим сонцем країну, гідно виконавши військовий обов’язок. І хоч назавжди було закрито сторінку цього героїчного та драматичного літопису, але й через плин часу про ту чужу війну нагадують обеліски на могилах юнаків, яким не судилося повернутися до рідних осель.

15:00 15.02.2024

День пам'яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. 106 років тому, українські студенти та вояки, ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році. Бій під Крутами був оборонною операцією, яка зупинила на кілька днів наступ переважних сил ворога. В цей час, у Бересті тривали переговори між Українською Народною Республікою та країнами Четверного союзу щодо мирного договору. 9 лютого 1918 року був підписаний мирний договір. Завдяки цьому документу було визнано незалежність Української Народної Республіки.

09:00 29.01.2024

День Соборності України

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України – день, що символізує єдність України. Нагадує, що всі ми – один величний нескорений український народ.

09:00 22.01.2024

Спартакіада серед учнів закладів загальної середньої освіти з настільного тенісу, шахів та шашок

В Мологівській ТГ продовжується Спартакіада серед учнів закладів загальної середньої освіти. Сьогодні за графіком Спартакіади відбулися змагання з настільного тенісу, шахів та шашок, в яких взяли участь 5 команд.

15:00 19.01.2024

Відкритя укриття у Випаснянській філії № 1 ОЗО «Випаснянський ЗЗСО».

10 січня 2024 року в Випаснянській філії № 1 ОЗО «Випаснянський ЗЗСО» відкрили довгоочікуване укриття. Тепер учні та викладачі закладу матимуть можливість повноцінно здійснювати освітній процес в очному форматі в стінах рідної школи. Роботу нового укриття проінспектували т.в.о. начальника відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Білгород-Дністровської державної адміністрації Олександр ЛЄКОНЦЕВ, заступник начальника Білгород-Дністровського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Андрій КЛІМОВ, сільський голова Мологівської сільської ради Олег НІМАЧУК, начальник управління освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Мологівської сільської ради Наталія СМЕТАНІНА.

14:00 10.01.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень