Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Мологівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області

Новини

З Днем Української Державності!

Дата створення: 09:37 28.07.2022

Управління освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму щиро вітає з Днем Української Державності! Це свято в Україні відзначається вперше і пов'язане з утвердженням тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Ми відзначаємо його сьогодні, 28 липня ― у день хрещення Київської Русі й розуміємо, що Українській державності не 30, а понад тисячу років. І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і віками будували попередні покоління українців. Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!

Вітаємо зі святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дата створення: 10:51 01.06.2022

Вітаємо зі святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Зі святом Останнього дзвоника!

Дата створення: 14:38 31.05.2022

31 травня 2022 року закінчився навчальний рік у закладах загальної середньої освіти Мологівської сільської ради.

З Днем вишиванки!

Дата створення: 15:46 19.05.2022

Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки! Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна!

Дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 12:12 08.05.2022

Сьогодні, 8 травня 2022 року, з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в населених пунктах Мологівської сільської ради відбулося покладання квітів до пам'ятників загиблих воїнів-односельців. До заходів долучилися голова Мологівської сільської ради Олег Німачук, начальник управління освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Наталія Сметаніна, керівники закладів освіти, педагогічні працівники та жителі громади. Дякуємо всім учасникам заходів, миру та спокою!

З Днем - матері!

Дата створення: 08:36 08.05.2022

Мама – це наш ангел-охоронець, наш всесвіт. Тому день матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну і кохану людину. Материнство – маленький подвиг, нескінченне терпіння, віддача, любов, ніжність та мудрість.