A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Мологівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області

Правила прийому до закладу

 

ЗАТВЕРДЖЕНО   

Наказ      Випаснянської  ЗОШ  І-ІІ ступеня  від  24.12.2019 року  № 24-У

директор Випаснянської ЗОШ І-ІІ ступеня                               Т.П. Тодорова

 

Правила прийому дітей до першого  класу

Випаснянської  загальноосвітньої  школи  І-ІІ ступеня

 

Відповідно до ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту», п. 22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 07.04.2005 року № 204 «Про прийом дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів», відповідного Інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України щодо роз'яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів від 14.02.2015 року №1/9-71, для зарахування майбутніх учнів до загальноосвітнього навчального закладу батьки подають такі документи:

- заява,

- документ, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти (паспорт, або довідка),

- свідоцтво про народження дитини (або ксерокопію),

- пільгові документи батьків та дітей (за наявності),

- медична довідка (форма № 086-1/о) станом на 01.05.2020 року,

- копія довідки про щеплення для дітей.

Медичні документи подаються не пізніше 01 вересня року зарахування дитини до ЗНЗ.

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних», при зарахуванні дитини до школи, батькам необхідно надати обов’язкову задокументовану згоду на зберігання, використання та обробку персональних даних дитини та власних персональних даних.

Оскільки  суб’єктами персональних даних є неповнолітні особи, то згідно норм Сімейного та Цивільного кодексів України, згоду та заяву про зарахування дитини до школи мають подати тільки батьки або особи, які їх замінюють.
Звертаємо Вашу увагу на те, що Вік майбутніх першокласників регламентовано  статтею
20 Зако­ну України «Про загальну середнюосвіту»,  в якій зазначено, що зарахування учнів до загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з шести років. Згідно  щорічних постанов Головного державного санітарного лікаря  України не допускається прийом до школи дітей молодше 5 років 8 місяців (станом на 1 вересня).

З метою уникнення непорозумінь, звертаємо ВАШУ увагу на те, що перед початком навчального року кожна дитина має пройти профілактичний огляд, отримати необхідну для школи довідку (форма № 086-1/о), в якій, зокрема, зазначено групу для занять фізичною культурою. Крім того, потрібно  отримати  Карту  профілактичних щеплень (довідка форми № 063/о), якщо дитина зараховується в перший класс чи поновити дану довідку, надану до закладу освіти раніше для дітей старших вікових груп.

Відповідно до статей 1, 12, 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статей 5, 27 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», статті 53 Закону України «Про освіту», статті 11 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 22 Закону України «Про загальну середню освіту», з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення,  недопущення розповсюдження захворюваності на кір в закладі  освіти,  дітям, які не отримали  профілактичних  щеплень  (в тому числі проти кору) за Календарем щеплень (за відсутності протипоказань), не дозволяється відвідувати заклади освіти та організовані групи дітей.

 

 

 

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень