A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Мологівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області

Правила прийому до закладу

Правила прийому дітей до ЗДО

Правила прийому у заклад дошкільної освіти

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Під час прийому дитини до закладу дошкільної освіти керівник ознайомлює батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом закладу дошкільної освіти, іншими документами, що регламентують його діяльність. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти може здійснюватись: - за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють; - на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що включає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу; - у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців. Адміністрація ЗДО повинна письмово повідомити батьків про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Заклад дошкільної освіти забезпечує збалансоване харчування дітей, необхідні для їх нормального росту і розвитку із дотриманням натурального набору продуктів. Харчування дітей у ЗДО та його кратність залежить від режиму роботи закладу та тривалості перебування в ньому дітей. Медичне обслуговування дітей у закладі дошкільної освіти здійснюється на безоплатній основі медичними працівниками, які входять до штату цього закладу або відповідних закладів охорони здоров’я, і передбачає проведення обов’язкових медичних оглядів, у тому числі медичних оглядів перед профілактичними щепленнями, проведення профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, надання невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі, інформування батьків або осіб, що їх замінюють.

Перелік осіб,які мають право на пільги при влаштуванні дітей у ЗДО:

 • 1.Дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово).
 • 2.Дітям військовослужбовців (першочергово).
 • 3.Дітям військовослужбовців військових прокуратур (першочергово).

Інформація, щодо влаштування дитини до дитячого закладу

1.Зареєструвати заяву на зарахування дитини в електронній реєстрації дітей в ЗДО

2. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ЗДО)

3. Ксерокопія свідоцтва народження дитини.

4. Паспортні данні батьків дитини.

5. Заява батьків, що до влаштування дитини до дитячого закладу.

6. Батьки зобов’язуються обов’язково сплачувати в термін 3-5 днів кошти, за наданою квитанцією, за відвідування дитиною закладу дошкільної освіти.

Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей у заклад дошкільної освіти при наявності вільних місць:

 • 1. Дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово). Згідно з п.17 статті 20 та п. 2 статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
 • 2. Дітям військовослужбовців (першочергово). Згідно з п. 4 статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»
 • 3. Дітям військовослужбовців військових прокуратур (першочергово). Згідно з п.4 статті 83. Закону України «Про прокуратуру». Документ ВРУ 1697-18.
 • 4. Дітям з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями (першочергово).

Батьки мають право:

 • - вносити пропозиції щодо роботи з дітьми, організації додаткових послуг;
 • - відвідувати заняття та інші освітні заходи;
 • - заслуховувати звіти керівника про роботу навчального закладу.

Батьки забов'язані:

 • - вносити встановлену плату за утримання дитини в закладі дошкільної освіти до 15 числа поточного місяця;
 • - своєчасно вносити платню за надання додаткових послуг, якщо такі мають місце;
 • - віддавати і забирати дитину безпосередньо у вихователя, і обов”язково особисто, не передовіряючи її неповнолітнім особам;
 • - приводити дитину здоровою, чисто вдягненою, охайною, у відповідності до санітарно-гігієнічних правил;
 • - дотримуватись режиму роботи закладу дошкільної освіти, приводити та забирати дитину вчасно;
 • - своєчасно сповіщати вихователів про відсутність дитини у закладі і причини її відсутності;
 • - у разі відсутності дитини більше 3-х днів надати довідку від лікаря про медичне обстеження і можливість відвідування нею дитячого колективу.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень