A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Мологівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області

фотогалерея. Нагородження учнів школи преміями за досягнення

3.07.2020  вперше відбулося нагородження учнів Мологівської сільської громади преміями за досягнення у всеукраїнських, обласних та районних олімпіадах, що показали високий результат у навчанні, спорті та мистецтві. 
Серед нагороджених учні нашої школи: Безушенко Володимир, учень 8 класу, перше місце у чемпіонаті Одеської області з рукопашного бою; Медведенко Олексій, учень 8 класу,  перше місце у районному етапі олімпіади з інформатики; Шамрай Андрій, учень 11 класу,  перше місце у районному етапі олімпіади з інформатики; Ковальчук Марина, учениця 9-б класу, перше місце у районному етапі олімпіади з трудового навчання; Гладаренко Максим,учень 9-б класу,  перше місце у районному етапі олімпіади з трудового навчання; Полох В'ячеслав, учень 11 класу, перше місце у районному етапі олімпіади з технології. 
Вам вручили премії сьогодні,
То ж хочемо ще раз привітати.
Хай вам зориться, хай вам твориться.
Ви - надія наша, наша зміна,
Ви - це наше світле майбуття!
Педагогічний колектив школи виносить щиру подяку Мологівській сільській раді та Відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Мологівської сільської ради за підтримку обдарованих дітей. Будемо йти до нових перемог.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень