Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Мологівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області

Новини

Відбулися змагання з волейболу між збірними командами юнаків

Дата створення: 16:50 11.03.2023

Учнівська Спартакіада - 2023 серед закладів загальної середньої освіти Мологівської сільської ради продовжується. 10 березня 2023 року в спортивній залі опорного закладу "Випаснянський ЗЗСО" відбулися змагання з волейболу між збірними командами юнаків з 5 закладів. У результаті напруженої та видовищної боротьби І місце посіла команда Випаснянської філії № 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО", ІІ місце здобули волейболісти з Андріївської гімназії та ІІІ місце - вибороли юнаки Молозького ЗЗСО. Всі команди були відзначені грамотами. Висловлюємо щиру подяку усім учасникам змагань. Бажаємо нових перемог!

Вітаємо усіх жінок зі святом 8 березня!

Дата створення: 08:47 08.03.2023

Управління освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Мологівської сільської ради вітає усіх жінок зі святом 8 березня!

Відбулися змагання з волейболу серед дівчат

Дата створення: 16:45 03.03.2023

03 березня 2023 року на базі опорного закладу освіти "Випаснянський ЗЗСО", за програмою Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти Мологівської сільської ради, відбулися змагання з волейболу серед дівчат, в яких взяли участь 4 команди. За результатами ігор переможцями стали: І місце - команда Молозького ЗЗСО, ІІ місце - Випаснянська філія № 2 та ІІІ місце - Випаснянська філія № 1. Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

17 лютого 2023 року урочисто відкрито учнівську Спартакіаду - 2023

Дата створення: 16:42 17.02.2023

17 лютого 2023 року урочисто відкрили учнівську Спартакіаду - 2023 серед закладів загальної середньої освіти Мологівської сільської ради. На базі Випаснянської філії № 1 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" відбулися перші змагання за програмою Спартакіади з настільного тенісу, шашок та шахів, в яких взяли участь 5 команд. За результатами змагань з настільного тенісу І місце - Молозький ЗЗСО, ІІ місце - ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" та ІІІ місце - Випаснянська філія № 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО"; з шашок І місце - Андріївська гімназія, ІІ місце - Молозький ЗЗСО, ІІІ місце - ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" ; шахи І місце - ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" , ІІ місце - Випаснянська філія № 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО", ІІІ місце - Андріївська гімназія. Вітаємо усіх учасників Спартакіади, велика подяка вчителям фізкультури закладів за підготовку команд. Так тримати, вперед до перемог!

15 лютого – день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані

Дата створення: 15:35 15.02.2023

15 лютого – день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, вшанування тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

"Сучасний погляд на патріотичне виховання"

Дата створення: 16:23 10.02.2023

10 лютого 2023 року на базі опорного закладу освіти "Випаснянський ЗЗСО" відбулася нарада виховників роїв закладів загальної середньої освіти Мологівської сільської ради "Сучасний погляд на патріотичне виховання". Обговорили ряд важливих питань, серед яких - організація та проведення територіального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") в 2022/2023 навчальному році, а також ознайомилися з особливостями створення куренів як структурної основи гри.

З Днем Соборності України!

Дата створення: 08:22 22.01.2023

22 січня український народ відзначає важливу дату своєї багатовікової історії — День Соборності. Це свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Ми вкотре змушені боротися за нашу єдність, незалежність та свободу. За час повномасштабної війни, яку розв'язала росія, українці довели, що ми - сильна та незламна нація. Цього дня бажаємо благополуччя нашій країні, наснаги та успіху кожному захиснику та захисниці. Нехай в серцях українців панують світло та любов! Мирного неба та міцного здоров'я! Давайте тримати стрій та йти далі до перемоги!

З Новим Роком!

Дата створення: 23:30 31.12.2022

Вітаємо всіх працівників культури з професійним святом!

Дата створення: 16:27 09.11.2022

Вітаємо всіх працівників культури з професійним святом! Бажаємо невичерпного потоку творчої енергії, водоспаду нових ідей, океану натхнення, моря радості та позитиву. Нехай ваша діяльність приносить задоволення людям і вам самим!

Українська мова - одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і наш скарб!

Дата створення: 10:25 09.11.2022

Сьогодні, 9 листопада, в Україні відзначають День української мови та писемності. Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопада 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Українська мова - одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і наш скарб. Українську мову неодноразово забороняли і намагалися викорінити, а над її носіями вчиняли геноцид. Наша мова пережила все це і зараз визнана однією з найкрасивіших мов у світі.