Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Мологівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

      В Андріївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочато роботу для створення умов доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами.     
      З 1 вересня 2019 року у закладі відкрито  клас з інклюзивною формою навчання, працює асистент вчителя.
     Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром Мологівської сільської ради, де педагогічні працівники можуть отримати консультації  з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні. Є можливість отримати додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття  практичного психолога, логопеда (при ІРЦ). 
     Для дитини з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища;
      Створюються належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:
•    організовано чергування;
•    виконано  поточний ремонт туалету для  осіб з особливими освітніми потребами.
       Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.
Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.